Hizmetlerimiz
Neler yapıyoruz?

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlayan sürecimize ve sunduğumuz
hizmetlere yakından bakalım.

Teşhis

Müşterilerimizin taleplerini dinliyor, ihtiyaçlarını analiz ediyor ve sorunlarını teşhis ediyoruz. Teşhis aşamasında müşterinin en öncelikli ve büyük sorunları tespit ediliyor. Bu sayede müşterinin reklam için ayırdığı bütçe optimize edilerek en verimli şekilde kullanılabiliyor. 

Reçete

Teşhis aşaması tamamlanıp sorun tespit edildikten sonra, sadece müşterimizin yaşadığı problemleri değil, sorunun temelini ortadan kaldıracak çözüm önerilerini içeren kapsamlı ve stratejik bir plan hazırlıyoruz. Müşterilerimizin bu esnadaki katkıları bizim için çok değerli. Reçete hazırlanırken müşterimizden onay alıyor ve her bir adımın neden önerildiğini detaylıca anlatıyoruz.

Müşteri & Hedef Odaklı Uygulama

Müşterimizle birlikte çalışarak tamamladığımız ve  onayını aldığımız teşhis ve reçete süreçlerinden sonra; uzman ekibimiz reçeteyi adım adım uygulamaya başlıyor. Reçete ölçülebilir metriklere dayandığı için tedavi sürecinin nasıl ilerlediğini izleyebiliyor ve hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı görebiliyorsunuz.  

Hedeflere ulaşmak için
kullandığımız araçlar neler?

Tanı ve reçete adımları tamamlandıktan sonra müşterimizin ihtiyaçlarına göre bir plan hazırlıyor ve aşağıdaki hizmetlerden hedefleri için gerekli olanları kapsayan bir paket oluşturuyoruz. Her müşterinin paketi kendine özel oluyor. Aşağıda hizmetlerimizden bazıları yer almaktadır;

Referanslarımızdan birkaçı